Diely na vysokozdvižný vozík

info@topvoziky.sk


Naša spoločnosť poskytuje svojim zákazníkom širokú škálu služieb v súvislosti s prevádzkou vysokozdvižného vozíka.  Pre vlastníkov vysokozdvižných vozíkov, ktorí svoje vysokozdvižné vozíky dajú opravovať iným osobám, alebo si vysokozdvižné vozíky opravujú sami je nevyhnutný spoľahlivý zdroj náhradných dielov na vysokozdvižné vozíky.

Na základe dostupných databáz a skúseností takmer každý nárok dokážeme splniť.  Identifikujeme a zaobstaráme aj ťažko prístupné náhradné diely vysokozdvižných vozíkov. V niektorých prípadoch, ako napríklad v obchodnom obehu takmer nedostupné diely vysokozdvižných vozíkov, ktoré neboli vyrábané na európsky trh, zadovážime z USA alebo z Japonska.  Naším cieľom je, aby sme Vás obslúžili a evidovali medzi našimi spokojnými klientmi.

Identifikácia vysokozdvižného vozíka:

Pri vyhľadávaní správneho dielu je veľmi dôležitá presná identifikácia vysokozdvižného vozíka. Väčšina vysokozdvižných vozíkov má typový štítok vydaný výrobcom, ktorý obsahuje všetky dôležité informácie o vysokozdvižnom vozíku. Najdôležitejšie informácie, ktoré potrebujete sú model, sériové číslo, rok výroby, v prípade motorových dielov kód motora a číslo motora výrazne pomáhajú v našej práci.  V prípade, ak nemôžete nájsť žiadne informácie na vysokozdvižnom vozíku, pošlite jednu alebo viac fotografií z vysokozdvižného vozíka, na základe fotografií sa ho pokúsime identifikovať a pomôžeme Vám  nájsť sériové číslo vyrazené do podvozku  v továrni. Vzhľadom k tomu, že výrobcovia vysokozdvižných vozíkov v časových intervaloch, alebo dokonca v rámci jedného roka menia základnú konštrukciu, presná znalosť vysokozdvižného vozíka je veľmi dôležitá.

Vyhľadávanie dielu na vysokozdvižný vozík podľa nákresu:

Možno zistíte, že budete potrebovať viac dielov, ale pre nedostatok odborných znalostí nemôžete presne zistiť názov dielu vysokozdvižného vozíka.  Na to tiež existuje riešenie!  Po identifikácii vysokozdvižného vozíka Vám o poškodenom hlavnom diely pošleme obrázok s rozkreslenými dielmi, na ktorom môžete označiť potrebné diely, na základe ktorých okamžite pošleme cenovú ponuku.

Chceli by ste sa informovať o nákladoch opravy?

Pred servisom vysokozdvižného vozíka zrejme chcete vedieť, aké náklady sprevádzajú opravu alebo totálnu rekonštrukciu zadnej nápravy, prevodovky, motora, zdvíhacieho zariadenia, predného odpruženia, brzdy atď. Keď zaidentifikujeme vysokozdvižný vozík, na základe našich skúseností pripravíme zoznam dielov, ktoré môžu byť potrebné v rámci opravy vysokozdvižného vozíka, a takto nemusíte počítať s neočakávanými dodatočnými nákladmi.  Môžete vopred naplánovať náklady spojené s vysokozdvižným vozíkom a opravy, ktoré majú byť vykonané.

Čo Vám poskytneme:

Poskytneme Vám odborné rady!  V mnohých prípadoch vzniká tá chyba, že sa vymení len poškodený chybný diel.  Táto chyba stojí peniaze a znamená stratu času. Jednoduchý príklad:   Výmena brzdovej čeľuste ? v mnohých prípadoch to nestačí, k novým brzdovým čeľustiam je potrebné regulovať brzdový bubon a je odporúčané sa presvedčiť o stave pracovných valcov, nahradiť ich, alebo aspoň objímkovať. Prečo je to nutné?  Pretože zároveň sa dá všetko do poriadku a o dva týždne nebude potrebné rozobrať znovu hlavný diel.  Spomínaný príklad platí v mnohých prípadoch od zapaľovacieho systému až po opravu motora.

Nové alebo repasované súčiastky?

Rozhoduje hlavne cena dielu na vysokozdvižný vozík. Podľa možnosti odporúčame nové, ale existujú veľmi drahé ovládacie panely, blok motora, atď. ktoré v každom prípade je výhodnejšie kúpiť repasované.   Na repasované diely, rovnako ako na nové je poskytnutá záruka a zvyčajne je nevyhnutný výmenný kus.

Diely na vysokozdvižné vozíky na základe veľkosti:

V niektorých prípadoch môžeme určiť správny diel aj na základe rozmerov hľadaného dielu.  (kladky veže, koleso, valček, pin ložiská, guličkové ložisko atď.) V tomto prípade je dôležité presné meranie, ku ktorému poskytujeme pomoc, zadáme ktoré parametre sú pre nás dôležité.

Čo ak ste nedostali diel, ktorý ste objednali:

Ak sme my identifikovali diel a je nevhodný, samozrejme ho vezmeme naspäť a ihneď nahradíme.  Ak ste sériové číslo zadali vy a diel nie je dobrý, aj vtedy ho vezmeme naspäť, ale v tomto prípade musíme započítať minimálne náklady stanovené dodávateľmi.

Prevzatie dielu:

Diel môžete prevziať osobne, alebo bude doručený kuriérom na uvedenú adresu.  Pri prvom nákupe vo všetkých prípadoch sa platí v hotovosti alebo prevodom vopred, resp. dodáme formou balíka na dobierku. Ďalšie objednávky podľa dohody budú zaslané s faktúrou, ktorú uhradíte bankovým prevodom. U všetkých objednávok nad 200? bez DPH dodávame zadarmo po celej krajine, s výnimkou ťažkých dielov (zdvíhacie vidlice, blok motora atď.).

Modely vysokozdvižných vozíkov:

Takmer ku všetkým modelom vysokozdvižných vozíkov predávame diely.

Nemecké vysokozdvižné vozíky

Linde, Still, Jungheinrich, Boss, Steinbock,

Japonské vysokozdvižné vozíky

Nissan, Toyota, Komatsu, TCM, Mitsubishi  

Čínske vysokozdvižné vozíky

Baoli, HC, Heli, EP, Maximal

Ostatné vysokozdvižné vozíky

Hyster, Yale, Clark, Manitou a ďalšie............


Vyskúšajte nás a požiadajte o cenovú ponuku. 

Priamy kontakt SR:

Mobil: 0905 803 515

info@topvoziky.sk