Naša firma sa zaoberá predajom a nákupom, opravou, prenájmom nových a ojazdených vysokozdvižných vozíkov a predajom náhradných dielov.

info@topvoziky.sk

Prečo sa oplatí nakupovať u spoločnosti BS-Pannon Group?

Vďaka skúsenostiam z predchádzajúceho obdobia sme schopní opraviť, dodať akýkoľvek typ vozíka, ako aj zabezpečiť dodávku náhradných dielov.

Nové vysokozdvižné vozíky typu Sinolift dovážame priamo z Číny, z hľadiska pomeru ceny a hodnoty v súlade s najlepšími ponukami. Naším cieľom je distribúcia nových vysokozdvižných vozíkov  kultivovaného vzhľadu a vynikajúcej kvality za prijateľnú cenu pre každého.  Pokiaľ ide o kvalifikáciu a obsahové hodnoty, Sinolift spĺňa všetky európske predpisy a očakávania.  Pre viac informácií, prosím, navštívte naše webové stránky www.topvoziky.sk.

Prečo sa oplatí kúpiť jazdené vysokozdvižné vozíky práve u nás?

Naše jazdené vysokozdvižné vozíky pochádzajú výlučne z priameho dovozu. Nakoľko dovozca je BS-Pannon Group, vysokozdvižné vozíky môžeme predávať za výrazne výhodnejšie ceny, oslobodené od provízií veľkoobchodníkov a sprostredkovateľov.  Ojazdené vysokozdvižné vozíky dovážame z týchto krajín: Japonsko, Kórea, Malajzia, USA, Kanada, Nemecko, Holandsko, Belgicko, Taliansko.

Našu aktuálnu ponuku vysokozdvižných vozíkov môžete neustále sledovať na našich webových stránkach.

SKLADOVÉ ZÁSOBY

Ak Vám nemôžeme ponúknúť vysokozdvižný vozík zo skladových zásob, obrátime sa na našich zahraničných dodávateľov, kde určite nájdeme vysokozdvižný vozík, ktorý vyhovuje Vašim požiadavkám. K  vysokozdvižným vozíkom, ktoré boli zakúpené u nás, môžeme dodať diely zo skladu v priebehu 1-2 dní a servisné zázemie tiež zabezpečujeme do 48 hodín.  V závislosti od veku stroja ponúkame 0-3-6-9 mesiacov záruky na ojazdené vysokozdvižné vozíky, ktoré predávame.          Každý vysokozdvižný vozík odovzdáme technicky a z hľadiska bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v pripravenom stave.  V rámci prípravy preskúmame a v prípade potreby opravíme:  brzdový systém, hydraulický systém, zdvíhací mechanizmus, motor s prevodovkou a nápravy.

Prečo sa oplatí kúpiť diely na vysokozdvižné vozíky práve u nás?

Dobre vieme, že k ojazdeným vysokozdvižným vozíkom sa len zriedka dodá aj katalóg dielov, takže identifikácia dielu na vysokozdvižný vozík je pomerne obťiažna. Nie sme skladovým obchodom, preto nemáme na sklade všetky diely pre všetky typy vysokozdvižných vozíkov.   Väčšinu dielov dodávame na objednávku počas 24-48 hodín. Jednotlivé diely prepravíme lietadlom priamo od európskych veľkoobchodníkov, v prípade väčšej hmotnosti cestnou dopravou.  Ak je diel potrebný veľmi súrne, v priebehu 24 hodín je možné prevziať náhradný diel v priestoroch našej pobočky, alebo doručíme poštou na zadanú adresu.

Okrem nových dielov na vysokozdvižné vozíky môžeme v niektorých prípadoch zadovážiť aj repasované alebo demontované diely s výmenným dielom alebo bez.  Repasované diely odporúčame ako náhradu drahých nových dielov, ako sú elektrické motory, rotory, ovládacie panely, meniče a pod...  Ak máte problém s identifikáciou chybného dielu, môžeme pomôcť! Na základe presných parametrov stroja, prípadne na základe fotografií za krátku dobu identifikujeme potrebný diel na vysokozdvižný vozík.

Čo máte robiť, keď nemáte vysokozdvižný vozík, a neoplatí sa Vám investovať, lebo máte málo nakladacích prác? Riešenie je PRENÁJOM!

Nájdeme Vám ten správny vysokozdvižný vozík, ktorý potrebujete k manipulácii Vášho materiálu. Taktiež pre Vás zabezpečíme dovoz vozíka na prenájom na zadanú adresu.      

Ak sme vzbudili Váš záujem, alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte a kontaktujte nás, aby sme našli spolu riešenie na plnenie Vašich úloh. V prípade záujmu náš predajca Vás osobne kontaktuje, alebo navštívte našu pobočku, kde naši pracovníci Vás čakajú akčnými cenami a zľavami.

Priamy kontakt SR:

Mobil: 0905 803 515

info@topvoziky.sk

BS-Pannon Group